Memur emeklisi maaşları ne kadar? memur maaşım ne kadar?

memur emekli maaşı

memur emekli maaşı

Değerli dostlarım emekli sandığı emeklisi iseniz sizde 4c maaşım ne kadar 4c maaş sorgulama emekli sandığından emekli olanlar ne kadar maaş ve emekli prim ikramiyesi alıyor, emekli sandığı emekli yıpranma tazminati emekli parası kaç lira alıyor bu konu içerisinde sizlere, yardımcı olmaya çalışacağım.

Emekli sandığı yani 4c den sizde emekli iseniz yada emeklilik bekliyorsanız, maaşımı öğrenmek istiyorum diyorsanız, emekli sandığında ne kadar için açıklama sayfası sizler için ek olarak köprü bağlantı şeklinde verdim direk tıklayabilirsiniz.

sgk gov tr sitesinden şifresiz işlem ile tc kimlik numaranızla  burdan görünüz; ve daha sonra bu işlem sayın arkadaşlar sgk emekli sandığı ve 4c emekli maaşını sorgulamak isterseniz turkiye.gov.tr sitesinden bu işlemleri yapabilirsiniz.

Sonraki aşamada yapmanız gereken şey turkiye gov tr sitesine ziyaret edin size verilen yani sizin şahsınıza ait olan e devlet şifreniz ile birlikte tc kimlik numaranızı yazarak girebilirsiniz buraya tıkla gir.

 Daha sonra emekli sandığı maaşım ne kadar emekli sandığı maaş hesaplama ve emekli sandığı 4 c maaş çizelgesini buradan kontrol edebilirsiniz buradan öğren

Sizde emekli sandığı 4 c emeklisi iseniz kesintilerinizi maaşınızda ne kadar, kesinti olmuş buradan kontrol edebilirsiniz  buradan öğren

memur haberleri

memuruz

memur alımı

işkur
memur alımı 2012

ösym

memur zammı son durum

memur zammında son durum
memur maaş bordrosu

memur maaşları

memur maaş 2012

memur maaş katsayısı
memur maaş zammı 2012

memurlar

e bordro

muhasebat
emekli sandığı emeklilik hesaplama

emekli sandığı maaş

emekli sandığı emekli aylığı

emekli sandığı ne zaman emekli olabilirim
emekli sandığı sicil no sorgulama

emekli sandığı evrak takibi

emekli sandığı hizmet dökümü

emekli sandığı sorgulama

Comments

comments

e-memurlar.com